banner-01
banner-02
banner-03

produkto

Hibal-i ang bahin sa among mainit nga mga produkto

dugang pa >>

mahitungod kanato

Mahitungod sa paghulagway sa pabrika

company img

unsay atong gibuhat

Ang Raisefiber natukod kaniadtong Nob, 2008, usa ka nanguna nga tibuuk kalibutan nga tiggama sa mga sangkap sa fiber optic nga adunay 100 nga mga empleyado ug pabrika nga 3000sqm. Nakapasar kami sa ISO9001: 2015 Quality Management System Certification ug ISO14001 Environmental Management System Certification. Dili igsapayan ang rasa, rehiyon, sistema sa politika ug relihiyosong pagtuo, ang Raisefiber gipahinungod sa paghatag og taas nga kalidad nga mga produkto ug serbisyo sa komunikasyon sa optical fiber sa mga kustomer sa tibuok kalibutan!

dugang pa >>
pagkat-on ug dugang

Ang among mga newsletter, ang pinakabag-o nga impormasyon bahin sa among mga produkto, balita ug espesyal nga mga tanyag.

I-klik para sa manwal
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    KALIDAD

    Ang among Quality Commitment naa sa tanan nga aspeto sa mga proseso, mga kapanguhaan, ug mga pamaagi nga makapahimo kanamo nga makahimo og labing maayo nga mga network alang sa among mga kostumer. Pinaagi sa kalidad nga palisiya nga nagpunting sa padayon nga pagpaayo sa mga produkto ug serbisyo, makab-ot namon ang labing taas nga lebel sa katagbawan alang sa among mga kostumer.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    Programa sa Pagsulay sa Solusyon

    Ang world-class compatible nga mga produkto sa Raisefiber kay 100% nga gisulayan, compatible sa sobra sa 200 ka mga vendors. Test para sa performance sa atong world-class nga mga pasilidad sa lab nga adunay pinakabag-o nga networking equipment aron masiguro ang pagkakasaligan.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    PAGHIMO

    Natukod kaniadtong 2008, ang Raisefiber usa ka global nga high-tech nga kompanya nga naghatag mga solusyon sa high-speed nga komunikasyon sa network ug serbisyo sa daghang mga industriya. Ang Raisefiber nagtanyag og lain-laing mga standard nga mga produkto sa telekomunikasyon ug makahimo usab sa pagpahiangay sa mga produkto base sa indibidwal nga mga panginahanglan.

aplikasyon

Ang pagsabut sa domain sa aplikasyon sa produkto makatabang kanimo sa pagsulbad sa problema nga mas maayo

  • Industry experiences 13 ka tuig

    Mga kasinatian sa industriya

  • Number of employees 150 ka tawo

    Gidaghanon sa mga empleyado

  • Factory Area 3000㎡

    Lugar sa Pabrika

  • Daily Production 5000pcs

    Adlaw-adlaw nga Produksyon

  • Annual production 1500000pcs

    Tinuig nga produksyon

balita

Sabta ang dynamics sa among kompanya ug industriya

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

Kahibalo Ka Ba Bahin sa Mode Conditioning Patch Cord?

Ang dako nga panginahanglan alang sa dugang nga bandwidth nag-aghat sa pagpagawas sa 802.3z standard (IEEE) alang sa Gigabit Ethernet sa optical fiber. Sama sa nahibal-an namong tanan, ang 1000BASE-LX transceiver modules mahimo ra nga molihok sa single-mode fibers. Bisan pa, mahimo kini nga usa ka problema kung ang usa ka naglungtad nga network sa fiber naggamit sa mga multimode fibers. Kung ang usa ka single-mode fiber gilusad ngadto sa usa ka multimode fiber, usa ka panghitabo nga nailhan nga Differential Mode Delay (DMD) ang makita.

Unsa ang Kalainan Tali sa UPC ug APC...

Kita sa kasagaran makadungog mahitungod sa mga paghulagway sama sa "LC / UPC multimode duplex fiber optic patch cable", o "ST / APC single-mode simplex fiber optic jumper". Unsa ang gipasabut niini nga mga pulong UPC ug ...
dugang pa >>

Single-mode Fiber (SMF): Mas Taas nga Kapabilidad ug ...

Sama sa nahibal-an namong tanan, ang multimode fiber sagad gibahin sa OM1, OM2, OM3 ug OM4. Unya unsa ang bahin sa single mode fiber? Sa pagkatinuod, ang mga matang sa single mode fiber daw mas komplikado kay sa multimode fiber....
dugang pa >>