BGP

produkto

LC/SC/FC/ST/E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4 Optic Patch Cord

Mubo nga paghulagway:

Hilaw nga Materyal: Corning O YOFC fiber, Us kevlar

Gitas-on: Nahiangay nga Gitas-on

Diametro sa kable: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Mga Kolor sa Cable: Aqua o Customized

Paggamit sa Kinabuhi: 20 ka Tuig

MOQ: 1 ka PCS

Panahon sa Pagdumala: 3 ka adlaw

Nasud nga gigikanan: China


Detalye sa Produkto

Mga Tag sa Produkto

Deskripsyon sa Produkto

Ang Raisefiber's 10G OM3 Duplex multimode fiber patch cable usa ka laser-optimized multimode fiber (LOMMF) cable nga espesyal nga gidisenyo para gamiton sa 10 Gigabit Ethernet nga mga aplikasyon. Kini nga 50/125 OM3 multimode fiber optic cable nagpakita sa hilabihan ka taas nga bandwidth, nga naghatag halos tulo ka pilo sa bandwidth kay sa conventional 62.5/125µm multimode fiber cable. Nagtanyag kini og mas maayo nga performance, gidisenyo alang sa 10GBase-SR, 10GBase-LRM nga koneksyon sa mga data center. Sa kasamtangan, ang OM3 fiber patch cable hingpit nga nahiuyon sa mas hinay nga legacy system gamit ang LED o VCSEL optics, nga nagtugot sa mga kustomer sa paggamit sa kasamtangan nga fiber cabling ug mga disenyo sa sistema ug dali nga i-update ang mga cabling network sa umaabot.

Ang Raisefiber's OM4 multimode fiber optic patch cable kay laser-optimized, taas nga bandwidth 50µm multimode fiber (LOMMF) cable para gamiton sa 40G/100G Ethernet nga mga aplikasyon. Kini nga OM4 fiber patch cable adunay labi ka taas nga bandwidth nga 4700MHz * km, nga naghatag labi pa sa doble nga beses nga bandwidth sa 50/125µm 10G OM3 multimode fiber -2000MHz.km. Ang OM4 fiber patch cable dayag nga gimugna alang sa VSCEL laser transmission ug gitugotan ang 40G link nga distansya nga hangtod sa 150 Meter o 100G link nga distansya hangtod sa 100 Meter. Kini nga kable hingpit nga (paatras) nga nahiuyon sa imong kasamtangan nga 50/125 nga kagamitan ingon man sa 10 Gigabit Ethernet nga mga aplikasyon. Ang OM4 fiber patch cable sa OM3 fiber patch cable naghatag sa cabling infrastructure user og mas maayo nga performance aron suportahan ang mas layo nga mga distansya o mas daghang koneksyon. Naghatag kini og cost-effective nga paagi sa paglikay sa mahal nga single-mode 40G/100G transceiver optics.

Ang OM3 / OM4 fiber patch cable gigama nga adunay taas nga kalidad nga optical fiber ug LC / SC / FC / ST / E2000 nga mga konektor. Kini hugot nga gisulayan alang sa ubos nga pagsal-ot ug pagbalik sa pagkawala aron masiguro ang labaw nga pasundayag ug kalidad.

Detalye sa Produkto

Type sa Konektor LC/SC/FC/ST/E2000
Ihap sa Fiber Duplex Fiber Mode OM3/OM4 50/125μm
wavelength 850/1300nm Kolor sa Kable Aqua O Customized
Pagkawala sa Pagsal-ot ≤0.3dB Pagkawala sa pagbalik ≥30dB
Min. Bend Radius (Fiber Core) 15mm Min. Bend Radius (Fiber Cable) 20D/10D (Dynamic/Static)
Attenuation sa 850nm 3.0 dB/km Attenuation sa 1300nm 1.0 dB/km
Cable Jacket LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Diametro sa kable 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Polarity A(Tx) ngadto sa B(Rx) Operating Temperatura -20~70°C

Mga Feature sa Produkto

● Gigamit sa pagkonektar sa mga ekipo nga naggamit sa LC/SC/FC/ST/E2000 style connectors sa matag tumoy ug Gigama gikan sa Multimode OM3/OM4 50/125μm duplex fiber cable

● Ang mga connector makapili ug PC polish o UPC polish

● Ang matag cable 100% gisulayan alang sa ubos nga pagsal-ot pagkawala ug Pagbalik pagkawala

● Customized gitas-on, Cable Diameter ug Cable kolor anaa

● OFNR (PVC), Plenum(OFNP) ug Low-Smoke, Zero Halogen(LSZH)

Gi-rate nga mga kapilian

● Gipakunhod ang Pagkawala sa Insertion hangtod sa 50%

● Taas nga Kalig-on

● Taas nga Kalig-on sa Temperatura

● Maayong Pagbaylo

● Ang disenyo sa Taas nga Densidad makapamenos sa gasto sa pag-instalar

LC ngadto sa LC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-2

LC ngadto sa SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

SC ngadto sa SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

LC ngadto sa FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

SC ngadto sa FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC to FC Multimode Duplex-1
SC to FC Multimode Duplex-2

SC ngadto sa ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-2

LC ngadto sa ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC to ST Multimode Duplex-1
LC to ST Multimode Duplex-2

E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-1
E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-2

FC ngadto sa FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

ST ngadto sa ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

ST to ST Multimode Duplex-1
ST to ST Multimode Duplex-2

Smart & Kasaligan - Mabaluktot nga Optical Fiber

Ang industriya nga standard duplex fiber connector nagtagbo sa EIA/TIA 604-2 nga adunay ceramic ferrule alang sa high speed cabling networks.

Bendable Optical Fiber
Bend Insensitive Fiber

Bend Insensitive Fiber

Ang BIF Cable mahimong i-staple ug iduko sa mga kanto nga dili isakripisyo ang pasundayag.

7.5mm Minimum Bend Radius

7.5mm Minimum Bend Radius

Ang pasundayag sa liko nagpauswag sa paggamit sa duct, nga makapahimo sa gagmay nga mga enclosure.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirconia Ceramic Ferrule

Ang labing maayo nga IL ug RL nagsiguro sa lig-on nga pagpadala sa signal, pagpanalipod sa imong kaluwasan sa network.

OM3 VS OM4

● Ang OM3 fiber adunay gisugyot nga kolor sa jacket nga aqua. Sama sa OM2, ang kinauyokan nga gidak-on niini 50µm. Gisuportahan niini ang 10 Gigabit Ethernet sa gitas-on hangtod sa 300 metros. Gawas sa OM3 makahimo sa pagsuporta sa 40 Gigabit ug 100 Gigabit Ethernet hangtod sa 100 metros. Ang 10 Gigabit Ethernet mao ang kasagaran nga paggamit niini.

● Ang OM4 usab adunay gisugyot nga kolor sa jacket nga aqua. Kini usa ka dugang nga pag-uswag sa OM3. Naggamit usab kini og 50µm core apan gisuportahan niini ang 10 Gigabit Ethernet sa gitas-on hangtod sa 550 metros ug gisuportahan niini ang 100 Gigabit Ethernet sa gitas-on hangtod sa 150 metros.

Diametro: Ang kinauyokan nga diametro sa OM2, OM3 ug OM4 kay 50 µm.

Kolor sa Jacket: Ang OM3 ug OM4 sagad gihubit nga adunay Aqua jacket.

Optical Source: Ang OM3 ug OM4 kasagaran naggamit sa 850nm VCSEL.

Bandwidth: Sa 850 nm ang minimum nga modal bandwidth sa OM3 kay 2000MHz*km, sa OM4 kay 4700MHz*km

Giunsa pagpili ang Multimode OM3 o OM4 Fiber?

Ang mga multimode fibers makahimo sa pagpadala sa lain-laing mga gilay-on nga gilay-on sa lain-laing mga data rate. Mahimo nimong pilion ang labing haum sumala sa imong aktwal nga aplikasyon. Ang max multimode fiber gilay-on pagtandi sa lain-laing mga data rate gipiho sa ubos.

Tipo sa Fiber Optic Cable Distansya sa Fiber Cable
  Paspas nga Ethernet 100BA SE-FX 1Gb Ethernet 1000BASE-SX 1Gb Ethernet 1000BA SE-LX 10Gb Base SE-SR 25Gb Base SR-S 40Gb Base SR4 100Gb Base SR10
Multimode nga fiber OM3 200m 550m   300m 70m 100m 100m
OM4 200m 550m   400m 100m 150m 150m

Nahiangay nga Type sa Konektor: LC / SC / FC / ST / E2000

Customized Connector Type

Mga konektor sa LC:

LC connectors

Kini nga mga konektor maayo alang sa paggamit sa mga high-density nga aplikasyon tungod sa ilang gamay nga gidak-on ug adunay usa ka pull-proof nga disenyo. Anaa sila sa simplex ug duplex nga mga bersyon nga adunay 1.25mm zirconia ferrule. Dugang pa, ang mga konektor sa LC naggamit usab sa usa ka espesyal nga mekanismo sa latch aron mahatagan ang kalig-on sa sulod sa rack moum.

Mga konektor sa SC: 

SC connectors

Ang SC Connectors kay non-optical disconnect connectors nga adunay 2.5mm pre-radius-ed zirconia ferrule. Maayo kini alang sa dali nga pag-patch sa mga kable ngadto sa rack o wall mounts tungod sa ilang push-pull nga esign. Anaa sa simplex ug duplex nga adunay magamit nga duplex holding clip aron tugutan ang mga koneksyon sa duplex.

Mga konektor sa FC: 

FC connectors

Gipakita nila ang usa ka lig-on nga sinulud nga pagdugtong ug labing haum alang sa paggamit sa sulod sa mga aplikasyon sa telecom ug paggamit sa dili optical disconnect.

ST konektor: 

ST connectors

Ang ST connectors o Straight Tip connectos naggamit sa usa ka semi-unique nga bayonet nga koneksyon nga adunay 2.5mm ferrule. Ang ST's maayo nga fiber optic connectors alang sa pag-instalar sa uma tungod sa ilang pagkakasaligan ug kalig-on. Anaa sila sa simplex ug ug duplex

Pagsulay sa Pagganap

Performance Test

Mga Hulagway sa Produksyon

Production Pictures

Mga Larawan sa Pabrika

Factory Real Pictures

FAQ

Q1. Mahimo ba ako adunay usa ka sample nga order alang niini nga produkto?

A: Oo, gidawat namo ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad. Ang sinagol nga mga sampol madawat.

Q2. Unsa ang mahitungod sa lead time?

A: Sample nagkinahanglan 1-2 ka adlaw, mass produksyon sa panahon nagkinahanglan 3-5 ka adlaw

Q3. Giunsa nimo ipadala ang mga butang ug unsa ka dugay kini moabut?

A: Kami kasagaran ipadala pinaagi sa DHL, UPS, FedEx o TNT. Kini kasagaran 3-5 ka adlaw aron maabot. Opsyonal usab ang pagpadala sa eroplano ug dagat.

Q4: Nagtanyag ka ba og garantiya alang sa mga produkto?

A: Oo, nagtanyag kami 10 ka tuig nga garantiya sa among pormal nga mga produkto.

Q5: Unsa man ang bahin sa oras sa pagpadala?

A: 1) Mga sampol: 1-2 ka adlaw.

2) Mga butang: 3-5 ka adlaw kasagaran.

Pagputos:

PE bag nga adunay stick label (mahimo natong idugang ang logo sa kustomer sa label.)

packing
shipping

  • Kaniadto:
  • Sunod:

  • Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo